• Aquarium Münster aquavital conditioner+ 250 ml

38.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 35
Odbiór osobisty 0
PKP/PKS 35
Kurier 35
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: +48 791 622 218

Aquavital conditioner+ jest środkiem do traktowania wody w koncentracie. Posiada specjalną formułę pozwalającą na optymalizację warunków środowiskowych w akwarium słodkowodnym i morskim.

 

Woda kranowa jest zbyt surowa w większości przypadków i nie nadaje się dla ryb ozdobnych. Brak zgodności pomiędzy wodą kranowa a rybami i roślinami akwariowymi pozostaje smutnym faktem. Woda ta zawiera wiele substancji które są szkodliwe dla ryb ozdobnych.

 

Układ immunologiczny ryb ozdobnych słabnie na wskutek ekspozycji na wodę o słabej jakości, ich podatność na infekcje wzrasta. Szkodliwe substancje utrudniają funkcjonowanie naturalnego systemu ochrony skóry.

 

Dostawcy wody często dodają związki chloru do wody kranowej w celu ograniczenia mnożenia się bakterii. Nawet śladowa ilość chloru jest dawką śmiertelną dla ryb ozdobnych. aquavital conditioner+ neutralizuje chlor wiążąc go do postaci bezpiecznej w kilka sekund.

 

aquavital conditioner+ wiąże i neutralizuje szkodliwe metale ciężkie, tworząc idealne warunki w akwariach. aquavital conditionerr+ stabilizuje pH a przez to zapobiega stresowi oraz niepokojowi związanemu ze zmianą poziomu pH. Cenne organiczne koloidy wspomagają budowę warstwy ochronnej skóry.

 

Stosowanie

Dodawaj aquavital conditioner+ regularnie podczas każdej podmiany wody. Dodaj 10ml aquavital conditioner+ na każde 50 l wody.

 

Ważne

Aquavitla conditioner+ może być używany w połączeniu z innymi produktami. Efekt działania składników aktywnych w środkach farmaceutycznych lub nawozach roślinnych może być ograniczony przy jednoczesnym podaniu aquavital conditioner+.

 

- Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

- Przechowywać w miejscu chłodnym poza bezpośrednim naświetleniem. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci