• PROMOCJA! ROYAL ALKALINITY PROFESSIONAL TEST(200 testów)

32.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa dostawa (tylko przy zakupie bonu podarunkowego) ) 0
Kurier UPS (wysyłki produktów bez żywych zwierząt!) 20
PKP/PKS 35
Kurier UPS wysyłka żywych zwierząt 35
UPS EUROPE 200
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: +48 604 850 936

DKH zasadowość – instrukcja wykonania testu, tylko jeden krok.
  1. Używając strzykawki 5 ml, dodaj 5 ml wody akwariowej do fiolki testowej. Uwaga: Przed użyciem fiolki lub miarki, należy je przemyć wyłącznie wodą RO i osuszyć miękkim papierem.
  2. Użyj strzykawki 1ml. Mocno nałóż plastikową końcówkę i naciągnij Alk – 2 do momentu aż dolna końcówka strzykawki z czarnej gumy znajdzie się na oznaczeniu 1.00 ml. Zanim zrobisz ten krok upewnij się, że plastikowa końcówka jest opróżniona z płynów i że jest zanurzona w wodzie przez cały czas tak aby uniknąć wejścia powietrza do strzykawki. Obecność warstwy powietrza pomiędzy płynem a czarną częścią strzykawki jest normalne i nie wpłynie na wynik testu (normalna widoczna warstwa powietrza powinna równać się 0.1 ml)
  3. Zacznij dodawać Alk – 2 do fiolki testowej po jednej kropli mieszając trochę po każdej kropli. Po 2-3 kroplach otrzymasz roztwór o niebieskim kolorze.
  4. Nadal dodawaj Alk – 2 do fiolki testowej aż kolor zmieni się na: żółty. Na krótko pojawi się kolor zielony. Ostateczny wynik to zmiana koloru roztworu  z zielonego na żółty. Gdy roztwór jest zielony to wynik testu jest już bardzo bliski – około 1-2 krople.
  5. Uważaj aby nie dodać Alk – 2 więcej niż potrzeba ponieważ kolor żółty stanie się zbyt jasny.
 
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci