• ROYAL AMMONIA PROFESSIONAL TEST (100 testów)

35.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa dostawa (tylko przy zakupie bonu podarunkowego) ) 0
Kurier UPS (wysyłki produktów bez żywych zwierząt!) 20
PKP/PKS 35
Kurier UPS wysyłka żywych zwierząt 35
UPS EUROPE 200
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: +48 604 850 936

Royal Amoniak, profesjonalny zestaw testów – instrukcja obsługi. Trzymać poza zasięgiem dzieci.Uwaga: Przed użyciem fiolki lub miarki, należy je przemyć wyłącznie wodą RO i osuszyć miękkim papierem.Uwaga: Należy zawsze trzymać odczynniki NH3 1-3 w ciemnym miejscu (w pudełku) i ograniczać ekspozycję na światło.Wyniki profesjonalnego testu Royal Amoniak są w PPM. Każdy zestaw zawiera do 100 testów.
  1. Dodaj 5 kropel NH3 – 1 do fiolki testowej.
  2. Dodaj 5 kropel NH3 – 2 do fiolki testowej (Używając strzykawki 1 ml, dodaj 1 ml wody akwariowej do fiolki testowej). Roztwór w fiolce testowej zabarwi się na żółto – co równa się 0mg/l amoniaku na tabeli ze skalą kolorów. Na tym etapie warto porównać kolor roztworu
    z kolorem odpowiadającym wartości zero na tabeli. Odtąd każda zmiana koloru wskaże poziom amoniaku zgodnie z kolorystyką na tabeli.
  3. Dodaj 3 krople NH3 – 3 do fiolki testowej i mieszaj łagodnie przez 10 sekund.
  4. Odstaw na 5 minut.
  5. Trzymając fiolkę na białym tle obok kolorowej skali wyniku porównaj kolory patrząc z boku na fiolkę testową. Odczytaj odpowiadającą zawartość amoniaku. Kolor pośredni wskazuje pośrednią zawartość amoniaku.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci