• O nas

Naszą misją jest dostarczanie radości z prowadzenia własnej rafy zamkniętej w domowym akwarium.

Sklep JonaFish powstał z pasji do akwarystyki morskiej. Jesteśmy firmą rodzinną założoną w 2011 roku.Piękno podwodnego świata fascynowało nas jeszcze w młodzieńczych latach. Pierwsze akwaria mieliśmy w swoich rodzinnych domach, na długo przed tym jak się poznaliśmy. Czas płynął, a niezależnie od tego gdzie akurat mieszkaliśmy, swoje wnętrza ozdabialiśmy coraz większymi

zbiornikami. Początkowo były to akwaria słodkowodne, ale z czasem, w wyniku doświadczeń zdobytych podczas międzykontynentalnych podróży, podjęliśmy decyzję o założeniu swojego pierwszego domowego akwarium morskiego.Przez kilka lat doskonaliliśmy umiejętności i metody hodowli ryb i koralowców, by finalnie podjąć decyzjęo założeniu własnego sklepu.

Chodziło o to, by móc prowadzić znacznie większe zbiorniki, dzielić się posiadaną wiedzą, a co za tym idzie przekazywać innym radość z prowadzenia własnej rafy.Nasze zbiorniki o łącznej pojemności 15 tysięcy litrów można oglądać w sklepie stacjonarnym znajdującym się 
w Nowej Wsi (Dobczyce, województwo małopolskie).

Naszą misją jest dostarczanie radości z prowadzenia własnej rafy zamkniętej w domowym akwarium.

Sklep JonaFish powstał z pasji do akwarystyki morskiej. Jesteśmy firmą rodzinną założoną w 2011 roku.

Piękno podwodnego świata fascynowało nas jeszcze w młodzieńczych latach. Pierwsze akwaria mieliśmy w swoich rodzinnych domach, na długo przed tym jak się poznaliśmy. Czas płynął, a niezależnie od tego gdzie akurat mieszkaliśmy, swoje wnętrza ozdabialiśmy coraz większymi zbiornikami. Początkowo były to akwaria słodkowodne, ale z czasem, w wyniku doświadczeń zdobytych podczas międzykontynentalnych podróży, podjęliśmy decyzję o założeniu swojego pierwszego domowego akwarium morskiego.

Przez kilka lat doskonaliliśmy umiejętności i metody hodowli ryb i koralowców, by finalnie podjąć decyzję o założeniu własnego sklepu.Chodziło o to, by móc prowadzić znacznie większe zbiorniki, dzielić się posiadaną wiedzą, a co za tym idzie przekazywać innym radość z prowadzenia własnej rafy.

Nasze zbiorniki o łącznej pojemności 15 tysięcy litrów można oglądać w sklepie stacjonarnym znajdującym się 
w Nowej Wsi (Dobczyce, województwo małopolskie).

 

Naszym wyróżnikiem są najwyższej jakości produkty i zdrowe okazy.

W JonaFish każdy znajdzie coś dla siebie – to dobry adres dla pasjonatów akwarystyki morskiej, jak i osób chcących postawić swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie. Odwiedziny w naszym sklepie to nie tylko udane zakupy. To także czas na zadanie pytań i zasięgnięcie profesjonalnej porady u sprzedawcy-eksperta.Na stałą ofertę sklepu stacjonarnego i on-line składają się życie, m.in. setki gatunków ryb, koralowców i bezkręgowców, pokarmy oraz sprzęt i produkty niezbędne do prowadzenia zdrowych i pięknych podwodnych światów. Sprzedajemy tylko to, co sami sprawdziliśmy i wiemy, że jest godne polecenia.

Ryby i koralowce importujemy z różnych miejsc na całym świecie: Australia, Bali, Hawaje, Sri Lanka, Wietnam, Jakarta, Izrael i Kenia, a sprzedajemy dopiero po odbyciu profesjonalnej kwarantanny.

Prowadzimy serwisowanie zbiorników – nasi pracownicy znają wszystkie aspekty ich funkcjonowania, dlatego pomożemy w zaprojektowaniu akwarium o dowolnym wymiarze i kształcie, oraz w utrzymaniu już funkcjonujących ekosystemów morskich.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby indywidualne i firmy!

Chciałbyś nawiązać współpracę? Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania oferty hurtowej.