• Aquarium Münster Orca Unterwasserkleber Pressure Pack, 315gr

89.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa dostawa (tylko przy zakupie bonu podarunkowego) 0
Kurier UPS (wysyłki produktów bez żywych zwierząt!) 30
Kurier UPS wysyłka żywych zwierząt 55
UPS EUROPE 250
Dostępność 10 szt.

Zamówienie telefoniczne: +48 791 622 218

Podwodny klej orca nie zawiera rozpuszczalników, izocyjanianów i silikonów, a zatem jest kompatybilny z rybami i roślinami. Nadaje się do uszczelniania akwariów i stawów ogrodowych, a także do mocowania przedmiotów dekoracyjnych. Dzięki wyjątkowo wysokiej przyczepności i stopniu twardości powyżej 56 Shore A, podwodny klej orca łączy prawie wszystkie materiały i może być również stosowany w sektorze przemysłowym, szczególnie tam, gdzie prace uszczelniające są przeprowadzane w wilgotnych lub wysokich temperaturach.

Klej podwodny orca jest wyjątkowo odporny na promieniowanie UV i starzenie, może być stosowany w wodzie słodkiej i morskiej. Może być nawet stosowany bezpośrednio w wypełnionym akwarium lub stawie ogrodowym bez podkładu, ponieważ twardnieje pod wodą bez żadnych problemów.

Każdy, kto kiedykolwiek miał nieszczelne akwarium podczas wakacji lub weekendu, z pewnością doceni posiadanie wkładu lub podwodnego kleju w domu jako pierwszej pomocy.

Nowy PAKIET CIŚNIENIOWY jest wygodny i łatwy w użyciu. Klej można dozować z pojemnika z tuszem, lekko naciskając spust. Nie jest wymagany pistolet nabojowy.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci